Vaše energetická hladina se zlepšuje, když máte dobré držení těla.

Vaše energetická hladina se zlepšuje, když máte dobré držení těla.

Zde je jejich šest nejlepších tipů.

Flat Ab Tip č. 1: Zlepšete své držení těla

Špatné držení těla je pro mnoho lidí velkým problémem, říká trenérka celebrit a hvězda mnoha cvičebních DVD Ellen Barrett.

Barrett říká, že často vidí lidi chodit po Manhattanu s ušima před tělem a rameny před srdcem.

"Pokud se lidé hrbí, sevře se jim žaludek," říká Barrett.

Pro lepší držení těla ve stoje srovnejte uši přes ramena, ramena přes boky, kyčle nad kolena a kolena nad kotníky. Přední části ramen mějte rozepnuté jako košili na ramínku, místo košile na kolíčku. Přitáhněte pupík k páteři a udržujte váhu i na míčích a podpatcích.

Výsledek: Aniž byste prováděli cvičení na břicho, můžete vypadat mnohem štíhleji, když se postavíte rovně.

"Se zvednutými rameny a hrudníkem se břišní svaly vtahují dovnitř," Barrett říká WebMD. "Vaše energetická hladina se zlepšuje, když máte dobré držení těla. Vaše kapacita plic je lepší. Jste otevřenější a více vzhůru."

Flat Ab Tip č. 2: Myslete na cvičení celého těla

Pokud jde o sílu břicha, neměli byste trénovat tělo izolovaně, říká Liz Neporent, prezidentka Wellness 360, korporátní wellness poradenské firmy v New Yorku.

"Lidé mají mylnou představu, že nejlepší způsob, jak posílit břišní svaly, je dostat se na podlahu a udělat tisíc kliků," Neporent říká WebMD.

"Kdybychom dokázali bodově snížit, naše čelisti by byly duté," dodává Barrett. "Pravděpodobně pracujeme na čelistních svalech při mluvení a jídle více než kdokoli jiný a nikdo z nás nemá duté čelisti."

"Musíte vidět abs jako 360stupňové jádro," ona říká. "Kolem tohoto jádra chcete rozvíjet sílu a flexibilitu."

Pokračování

"Fitness musí být inteligentní," říká Barrett. "Cvičte pomalu a kvalitně."

Neporent doporučuje Pilates "protože zaměření je jádro, ale nepracuje jen izolovaně na břicho," ona říká. To znamená, že používáte břišní svaly, ale také paže a nohy, zádové svaly a hýžďové svaly.

"Crunches jsou zpočátku v pořádku, ale relativně rychle, budete muset postoupit k něčemu jinému, abyste tuto oblast zpracovali," ona říká.

Pilates se zaměřuje nejen na rozvoj přímého břišního svalu (horní vrstva břišního svalu) jako křupání, ale také na rozvoj vnitřních a vnějších šikmých svalů (postranní břišní svaly) a transversus abdominis (nejhlubší břišní sval).

"Propracujte své jádro ve 3D, zasahujte do stran, zad a středu," Říká Neporent.

Plank: Začněte na rukou a na kolenou a přejděte do pozice na prkně push-up, balancujte na rukou (nebo loktech) a prstech (nebo kolenou). Zarovnejte zápěstí pod ramena; držte záda rovná a břišní a hýžďové svaly pevně (aby záda neklesla). Držte pozici a vydechujte po dobu 10 sekund, s výdechem zpevněte břicho a přitáhněte pupek k páteři.

Spouštění nohou: Vleže na zádech, skrčte horní část těla, hrudník přes žebra, s rukama za hlavou. Zvedněte nohy nahoru s koleny ohnutými o 90 stupňů, kolena přes boky, kotníky v úrovni kolen. Udržujte boky dole, pomalu spouštějte nohy směrem k podlaze, aniž byste změnili ohyb v kolenou, a poté je zvedněte zpět.

Rotace vsedě: Posaďte se, ohněte kolena a nohy k sobě a položte ruce přes hrudník nebo před sebe. Při střídavém otáčení páteře doprava a doleva zatáhněte ocasní kost a mírně se otočte dozadu.

Pokračování

Flat Ab Tip č. 3: Prozkoumejte svůj jídelníček a zažívání

"Pokud máte břišní tuk, můžete mít velkou sílu břicha a skvělé držení těla, ale nebudete mít ploché břicho nebo šestinedělí," říká Barrett. "Musíte změnit jídelníček a zvýšit energetický výdej."

Jinými slovy, méně jíst a více se hýbat.

"Ke snížení tělesného tuku potřebujete spálit více kalorií, než přijmete," dodává Neporent.

Bohužel pro mnoho lidí jsou břišní svaly místem, kde má tendenci se hromadit tuk, říká Barrett.

"Bez ohledu na to, kolik cviků na břicho děláte, stále budete mít další vrstvu [tuku] pokrývající břišní svaly [pokud nosíte nadměrnou váhu]," Říká Neporent.

Flat Ab Tip č. 4: Podpěry jsou volitelné

Míče pro stabilitu a Bosu míče, pásky a pásky, dokonce ani ty luxusní vycházkové boty MBT Masai nejsou nutné k dosažení plochých břišních svalů.

Rekvizity jsou úžasné a mohou vám pomoci snadněji propracovat vaše jádro, pozvednout vás na jinou úroveň nebo to jednoduše smíchat, ale ke splnění vašich fitness cílů je nepotřebujete.

"Triky nebo luxusní členství v posilovně nejsou nutné. Nepotřebujete prostor, nepotřebujete tenisky, nepotřebujete luxusní oblečení," říká Barrett.

Například posilujte břišní svaly, když jste v parku, hrabete listí, chodíte na procházku. I při společenském večírku můžete stát rovně a s výdechem přitáhnout pupík k páteři.

Flat Ab Tip č. 5: Ber věci pomalu

Neexistují žádná rychlá řešení, říká Barrett. I slíbená rychlá řešení jsou nakonec dočasná. "Je to cíl. Musíte plánovat pomalý a plynulý postup," ona říká.

Barrett říká, že většina lidí na cestě zažije překážky, zátarasy a naprostou frustraci. Odměny přicházejí s časem a důsledností.

Pokračování

Flat Ab Tip č. 6: Stanovte si realistické cíle

Ačkoli to není omluva pro vysvětlení měkkého bránice, vaše geny hrají roli, říká Neporent. V dobrém i zlém máte šanci zdědit po mámě husté vlnité vlasy a její tmavé kruhy pod očima. Totéž platí pro ostatní části těla.

"Někdy dokonce i velmi hubení lidé nedokážou dostat břišní svaly," Říká Neporent. "Geneticky se jejich těla chtějí držet na extra vrstvě nahoře."

To neznamená, že nemůžete zlepšit svůj vzhled, ale znamená to, že musíte nastavit realistická očekávání. Ne každý může vypadat jako Beyonce, ale nebudete mít šanci, pokud budete stále sedět s jednou rukou ve sklenici s cukrovinkami.

Další cvičení pro ploché břicho

Ellen Barrett je zastáncem cvičení břicha ve stoje, která integrují rovnováhu, koordinaci a uvědomění si těla a také tonizují jádro. Zde je několik z jejích DVD Fúze spalování tuků.

Kanoe Twist: Postavte se vzpřímeně, nohy od sebe. Propleťte všech 10 prstů do popruhu vašich rukou, abyste vytvořili pevný úchop. Vydechněte a máchněte propletené ruce, paže, ramena a hrudník doleva, jakoby "veslovat na kánoi." Současně zvedněte levé koleno nahoru a doprava. Nadechněte se a vraťte se do výchozí polohy. S výdechem proveďte pohyb doprava. Střídejte po 20 opakováních.

Cat Kick: Postavte se s nohama u sebe, paže natažené jako křídla letadla. S výdechem zvedněte pravou nohu dopředu a nahoru. Současně natáhněte paže vpřed na úrovni ramen a zakulatte páteř jako kočka. Pupík by měl mít pocit, jako by tlačil směrem k páteři. Nadechněte se, otevřete zpět a vraťte se do výchozí polohy. Opakujte s levou nohou a střídejte 20 opakování.

Pilates Zip Up: Postavte se vzpřímeně s patami u sebe, prsty mírně vytočené ven. Zvedněte paže nahoru, do "vzpřímená řada" pozice, ruce těsně pod bradou. S výdechem zatlačte paže dolů (jako byste tlačili na krabici s dynamitem), ruce a paže držte velmi blízko u těla. Současně zvedněte paty ze země na špičky. Podržte dvě sekundy na "horní" a nadechněte se a vraťte se do výchozí polohy. Abs jdou "dovnitř a nahoru" a paže jdou dolů. Proveďte 20 opakování.

Funkce WebMD Hodnotil Louise Chang, MD dne 09. listopadu 2007

Zdroje

ZDROJE: Ellen Barrett, ACE, AFAA, Pilates, Anasura a certifikace jógyinstruktor; majitel, The Studio by Ellen Barrett, New York a New Haven, Conn.Liz Neporent, prezident, Wellness 360, New York.

© 2007 WebMD, Inc. Všechna práva vyhrazena.

Každý měsíc, Časopis WebMD předkládá vaše otázky ohledně hubnutí a kondice špičkovým odborníkům na cvičení a motivaci. Tento měsíc požádala 62letá Maria B., cestovní konzultantka a matka dvou dospělých dětí v New Yorku, o pomoc při řešení jejího zpomalujícího metabolismu. Maria, dlouho aktivní žena, říká, že jakmile se dostala do menopauzy, cítila se pomaleji a "v mlze." S žádostí o radu jsme se obrátili na Kristin McGee, osobní trenérku, instruktorku jógy a hlavní instruktorku pilates sídlící v New Yorku, která pracuje s mnoha ženami ve věku 50 a 60 let, které se snaží zhubnout nebo si udržet váhu.

Mariina otázka: Poprvé jsem si všiml, že se můj metabolismus zpomaluje ve svých 40 letech. Pak jsem měla hysterektomii ve 48 a měla jsem dlouhé zotavení. Nebyl jsem tak opatrný, co se týče příjmu kalorií, a měl jsem tyto roky pomalé. Navíc mám artritidu a opotřeboval jsem si čéšku a koleno lyžováním a turistikou, takže mám spoustu nepohodlí. Tvrdě jsem dřel, abych to všechno překonal, a pomalu se mi to podařilo, ale stále mám dalších 10 kilo, které bych rád shodil. Co můžu dělat?

Odpověď: V menopauze se změní způsob, jakým vaše tělo ukládá tuk. https://recenzeproduktu.top/ Musíte být realističtí – nebudete hubnout tak rychle jako ve svých 20 nebo 30 letech. Ale stále to můžete udělat.

Jak? McGee nabízí tyto tipy:

Pracujte na svém jádru. Tělesný tuk se u mnoha starších žen usazuje kolem střední části. Nemůžete si všimnout zmenšení (zaměřte své bříško tak, aby ztrácelo centimetry pouze v této oblasti), ale můžete provádět pohyby na posílení svého jádra, jako je prkno. Postavte se na ruce a prsty (nebo na kolena a předloktí, chcete-li upravit), jako byste se chystali udělat klik. Pak tam držte své tělo a držte břicho vtažené tak dlouho, jak jen můžete. Dělejte to několikrát denně.

Nechte sílu pracovat za vás. Kilo svalů spálí více kalorií než kilo tuku, takže silový trénink se vyplatí tím, že zrychlíte metabolismus, i když jste v klidu. Mnoho žen si myslí, že když neběháte a nepotíte se, necvičíte, ale zvedáním závaží vaše tělo pracuje tvrději i v klidu. (A pokud to nepoužíváte, ztratíte to – dospělí, kteří necvičí žádnou formu silového tréninku, ztratí 5 až 7 liber svalů každých deset let.)

Pokračování

Jděte na okruh. Chůze je skvělá, ale krátké skoky kardiovaskulárního intervalového tréninku mezi jógou nebo silovými pohyby – zábavné věci, jako je skákání přes švihadlo, skákání přes švihadlo nebo pochodování nahoru a dolů – udržujte svou tepovou frekvenci na vzestupu a vaše cvičení plní dvojitou povinnost.

Vyrovnejte to. Kombinace cvičení, jako je jóga a cvičení na stabilizačním míči nebo kolébce, je důležité pro zlepšení rovnováhy, ale ještě více, jakmile dosáhnete menopauzy, protože pády jsou zvláště nebezpečné pro starší ženy.

Obrátte svá jídla. Jezte ráno jako královna, k obědu princezna a k večeři chudák. Přijímání většiny kalorií dříve během dne, když je váš metabolismus silný, hodně pomáhá.

Nepospíchej. Hubnutí v tomto věku bude trvat déle. Ale pamatujte: pokud budete hubnout pomalu, je pravděpodobnější, že si váhu udržíte. Neumřete hlady, abyste si oblékli svatební šaty; děláte zdravé změny po zbytek svého života.

WebMD Magazine – funkce Zhodnotil Michael W. Smith, MD dne 26. října 2009

Zdroje

ZDROJE:

Kristin McGee, hvězda MTV Power jóga; zakladatel, Bendigirl Yoga, NewYork, NY

Roberts, S. a Dallal, D.E., "Energetický pracovní papír č. 8R," KloubOdborná konzultace FAO/WHO/UNU o energii v lidské výživě, 2001.

Poehlman, E.T., Journal of Nutrition, 1992; sv. 122: 2057-2065.

Evans, W. a Rosenberg, I. Biomarkery, Simon a Schuster, 1992.

© 2009 WebMD, LLC. Všechna práva vyhrazena.

16. března 2020 – George strávil první 4 roky svého života ve výzkumné laboratoři ve Virginii. "Vyzvedla jsem ho na předměstí Washingtonu, DC, jen několik hodin mimo výzkumnou laboratoř,“ říká Georgeova adoptivní matka Gail Thomssenová.

Dvouletý Teddy byl jedním z 32 bíglů určených k adopci poté, co byl loni v dubnu propuštěn z michiganské laboratoře.

Osm set rodin požádalo o jejich adopci prostřednictvím Michigan Humane Society. Greta Rubello, Teddyho adoptovaná matka, říká, že má pocit, že vyhrála v loterii.

“Museli jsme uznat, že tento mazlíček byl, tento pes byl použit ve studii a může trpět nějakými špatnými zdravotními účinky,” říká. “Určitě by mohl něco vyvinout, ale v tuto chvíli je velmi zdravý a máme ho téměř rok.”

FDA používá řadu zvířat, včetně psů, koček, králíků, morčat a některých hospodářských zvířat, k testování bezpečnosti a účinnosti léků, vakcín a dalších biologických látek a zdravotnických prostředků.

Přesto 95 % všech zvířat ve výzkumu jsou myši a krysy chované v laboratoři.

Podle agentury bylo v roce 2018 pro výzkum použito nebo chováno téměř 2000 zvířat regulovaných zákonem o ochraně zvířat. Více než čtvrtina z nich měla nějaký typ bolesti nebo úzkosti.

V listopadu agentura schválila vnitřní politiku, která umožňuje přijetí výzkumných zvířat.

“FDA podporovala a nadále podporuje převod, adopci nebo vyřazení zvířat z výzkumných studií vlastněných FDA, která dokončila své přidělené studie a splňují příslušná kritéria způsobilosti,” řekla mluvčí FDA Monique Richards pro WebMD.

FDA v listopadu vytvořila pravidla o tom, co dělá zvířata vhodná „pro adopci, odchod do důchodu a převod“.

Richards říká, že všechna zvířata prostě nejsou vhodná k adopci.

“Některé studie mohou vyžadovat eutanazii, aby se umožnil odběr a analýza tkání, aby se získaly důležité informace potřebné k prevenci lidského a zvířecího utrpení u mnoha život ohrožujících nemocí,” říká.

Veterináři agentury pomáhají rozhodnout, která zvířata mohou být adoptována, ale od listopadu žádné nebylo.

Zásady přijetí VA a NIH

Jak National Institutes of Health (NIH), tak ministerstvo pro záležitosti veteránů mají politiku adopce.

NIH říká, že politika agentury, která platí od roku 1995, je taková, že o adopcích se rozhoduje případ od případu.

Justin Goodman je viceprezidentem pro advokacii a veřejnou politiku ve White Coat Waste Project, hlídací skupině pracující na ukončení vládních experimentů. Říká, že více než 1 milion obhájců z jeho organizace naléhal na Kongres a tyto agentury, aby přijaly tyto zásady.

“Tato zvířata koupili daňoví poplatníci a my chceme, aby je strýček Sam vrátil, takže je důležité, aby tyto agentury zavedly zásady, které umožní zvířatům, která již nejsou potřeba při pokusech, buď adoptovat do soukromých domovů, nebo poslat do útočiště, aby dožila zbytek.” jejich životů.”

„Jsme povzbuzeni,“ říká Goodman, „že agentury udělují z této záležitosti prioritu, protože je tak široce podporována daňovými poplatníky, vědci, dvoustrannými zákonodárci a dokonce i samotný průmysl testování na zvířatech podporuje adopce laboratorních zvířat.“

Legislativa umožňující adopci se chytí.

Letos v červenci americká senátorka Susan Collinsová, R-ME, představila návrh zákona, který by pozměnil federální zákon, aby umožnil adopci psů, koček, primátů, králíků a dalších regulovaných zvířat ze všech vládních laboratoří.

Podle Collinse bylo v roce 2018 ve vládních laboratořích použito více než 50 000 těchto zvířat – většinou psů, koček, králíků a opic.

„Neexistuje žádný důvod, proč by naše federální agentury měly zabíjet zvířata, která jsou vhodná k adopci nebo odchodu do důchodu,“ říká Collins. „Naše dvoustranná legislativa nadále staví na úspěšných politikách [ministerstva obrany], VA a NIH a zároveň řídí další federální agentury, aby usnadnily a podpořily odchod zvířat do důchodu, aby pomohly zajistit, že budou umístěna do milujících domovů nebo útočišť, kdykoli je to možné. “